Dla Gości Weselnych » PSG.001
Oryginalna Pamiątka przyjęcia weselnego dla Gości w postaci złotego medalu z szarfą. Super pomysł na zorganizowanie Konkursu Tańca dla przybyłych gości weselnych. Najlepszy tancerz/tancerka lub też para zostaje nagrodzona złotymi medalami za zdobycie I MIEJSCA. W medalu może być wkomponowane zdjęcie nowożeńców (przez co Wy Nowożeńcy i Wasze wesele będzie na zawsze zapamiętane). Średnica medalu 7 cm, szarfa w kolorze złotym, szer. 2 cm. W pole poniżej wpisz imiona Nowożeńców i datę Ślubu. Opcjonalnie załącz zdjęcie Nowożeńców w rubryce obok. 8,55 PLN 9,50 PLN
Dla Gości Weselnych » PSG.002
Niepowtarzalna pamiątka z przyjęcia weselnego za konkurs tańca. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i drewna. W statuetce z laurem umieszczony emblemat z imionami i zdjęciem nowożeńców oraz datą ślubu. Na postumencie drewnianym dodatkowa tabliczka z dowolnym tekstem (proponowany tekst widoczny na zdjęciu. Wymiary całej statuetki (wys. 15 cm, szer. 19 cm). W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu. Załącz zdjęcie Nowożeńców w rubryce obok. 29,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.003
Zestaw 3 statuetek za zajęcie 1,2 i 3 miejsca w konkursie tańca. Wspaniały pomysł na zorganizowanie dodatkowej atrakcji i zabawy dla gości weselnych. Trzy pierwsze najlepsze: tancerka/tancerz lub para zastają nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami. Statuetki wykonane z ciężkiego odlewu dodatkowo zdobione emblematem i tabliczką grawerską. Każda ze statuetek ma wymiary: (wys. 20 cm, szer. 10 cm). W rubrykę poniżej wpisz dane do grawerek. Imiona nowożeńców i datę ślubu/wesela. 109,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.004
Niepowtarzalna pamiątka z wesela !!! Super pomysł na zabawną nagrodę za najlepszy/najładniejszy stój podczas przyjęcia weselnego. Statuetka wykonana z ciężkiego odlewu o wymiarach (wys. 20 cm, szer. 18,5 cm). Na podstawie grawerka ozdobna z proponowanym tekstem. Swoją wersję napisu wpisz w pole poniżej. 49,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.005

Statuetka - podziękowanie dla zespołu muzycznego/dj'a za stworzenie wspaniałej zabawy podczas przyjęcia weselnego. Wykanana z ciężkiego odlewu z tabliczką aluminiową i napisem (wysokość 20 cm).
Przydładowy napis na zdjęciu. Swoją wersję dedykacji wpisz w pole poniżej.

35,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.006

Komplet trzech statuetek w gradacji (3 wielkościach) za wygranie konkursu tańca na przyjęciu weselnym. Ciekawy pomysł na zorganizowanie super zabawy dla gości. Statuetki wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości w kolorze złotym i srebrnym. Wysokości statuetek odpowiednio: (31 cm, 28 cm, 25 cm). Na postumentach tabliczki grawerskie w kolorze złotym z przykładowym napisem. Swoją wersję dedykacji wpisz w pole poniżej.

 

99,00 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.007

Statuetka OSKARA dla "Starszego", "Starszej" za "Najlepszą rolę Światka, Światkowej".
Statuetka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze złotym. Wysokość: 25 cm. Na postumencie tabliczka złota z proponowanym tekstem. Swoją wersję dedykacji wpisz w pole poniżej.

33,50 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.008

Medal = Super pomysł na zorganizowanie Konkursu Tańca dla gości weselnych. Najlepszy tancerz/tancerka lub też para zostaje nagrodzona złotymi medalami. W medalu może być wkomponowane zdjęcie nowożeńców (przez co Nowożeńcy i ich wesele będzie na zawsze zapamiętane). Średnica medalu 7 cm, szarfa w kolorze złotym, szer. 2 cm. W pole poniżej wpisz imiona Nowożeńców i datę Ślubu. Opcjonalnie załącz zdjęcie Nowożeńców w rubryce obok.

9,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.009

 Oryginalna Pamiątka przyjęcia weselnego dedykowana dla Gości. Super pomysł na zorganizowanie Konkursu Tańca i jako nagroda MEDAL dla zwycięzcy lub zwycięzkiej pary. W medalu może być wkomponowane zdjęcie nowożeńców. Średnica medalu 7 cm, szarfa w kolorze złotym, szer. 2 cm. W pole poniżej wpisz imiona Nowożeńców i datę Ślubu. Opcjonalnie załącz zdjęcie Nowożeńców w rubryce obok.

9,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.010

Nagroda dla najlepszej pary tanecznej z przyjęcia weselnego. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, podstawa marmurowa. Metalowa tabliczka z dowolnym tekstem przymocowana do postumentu (proponowany tekst widoczny na zdjęciu. Wysokość całej statuetki 21 cm. W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu.

28,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.011

Statuetka za akrobacje taneczne podczas przyjęcia weselnego ;) Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego na podstawie marmurowej. Na postumencie tabliczka z dowolnym tekstem (proponowany tekst widoczny na zdjęciu). Wysokość statuetki 26 cm. W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu.

22,50 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.012

Wysokiej jakości statuetka szklana z figurką pary tanecznej. Może być wspaniałą pamiątką dla gości, którzy najlepiej bawią się podczas przyjęcia weselnego. Na metalowej, ozdobnej tabliczce tekst z dowolnym opisem (proponowana dedykacja na zdjęciu powyżej). Wymiary statuetki 25x15 cm. Podaj imiona nowożeńców i datę ślubu. Swoją wersję dedykacji wpisz w różowe pole obok.

 

94,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.013

 Wysokiej jakości statuetka szklana z figurką złotego mikrofonu. Może być wspaniałą pamiątką dla gości za konkurs karaoke podczas przyjęcia weselnego. Na metalowej, ozdobnej tabliczce tekst z dowolnym opisem (proponowana dedykacja na zdjęciu powyżej). Wymiary statuetki 25x15 cm. Podaj imiona nowożeńców i datę ślubu. Swoją wersję dedykacji wpisz w różowe pole obok.

 

94,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.014

 Niepowtarzalna pamiątka z przyjęcia weselnego za konkurs tańca. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z marmurowym postumentem. Tabliczka metalowa z dowolnym tekstem na postumencie (proponowany tekst widoczny na zdjęciu). Wysokość statuetki 29 cm. W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu.

29,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.015

Niepowtarzalna pamiątka z przyjęcia weselnego za konkurs karaoke. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z marmurowym postumentem. Tabliczka metalowa z dowolnym tekstem na postumencie (proponowany tekst widoczny na zdjęciu). Wysokość statuetki 29 cm. W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu.

29,90 PLN  
Dla Gości Weselnych » PSG.018

Nagroda dla zwycięzcy konkursu karaoke podczas przyjęcia weselnego. Całość wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, podstawa marmurowa. Metalowa tabliczka z dowolnym tekstem przymocowana do postumentu (proponowany tekst widoczny na zdjęciu. Wysokość całej statuetki 21 cm. W pole poniżej wpisz imiona nowożeńców, datę ślubu i podaj tekst na tabliczkę do postumentu.

28,90 PLN