Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.001
Niepowtarzalny pomysł na prezent/pamiątkę z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Talerz ozdobny wykonany z wysokiej jakości kryształu umieszczony na drewnianym stojaku. W środku patery okrągły ozdobnik aluminiowy w kolorze srebrnym z grawertonem. Proponujemy 7 różnych wersji dedykacji. Z pola poniżej wybierz jedną z proponowanych wersji lub wpisz swój tekst obok. Wpisz dla kogo i od kogo jest prezent i uzupełni pole z miejscowością oraz datą. 71,01 PLN 78,90 PLN
Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.002

Wspaniały ekskluzywny prezent na wyjątkową okazję jakim jest Pierwsza Komunia Święta.
Statuetka wykonana jest z kryształu o wymiarach 21,5 cm x 23,5 cm oraz z kolorowym nadrukiem, gdzie możesz umieścić swoją treść. Wpisz dla kogo i od kogo jest prezent ewentualnie uzupełnij pole z miejscowością oraz datą.

Statuetka posiada w zestawie etui. 

98,00 PLN  
Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.003

Doceniana przez szerokie grono odbiorców za swoją jakość statuetka szklana o wymiarach 17,0 cm x 18,0 cm z grubego szkła (1,0 cm).

Idealny prezent dla młodego człowieka który przyjmie Pierwszą Komunię Świętą. Przezroczystość szkła plus delikatny kolorowy zadruk stanowią stylowe połączenie nowoczesności i klasyki. 

Wpisz dla kogo i od kogo jest prezent ewentualnie podaj miejscowość oraz datę.

Etui do statuetki GRATIS !

82,50 PLN  
Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.004

Doskonały pomysł na prezent/pamiątkę z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Patera wykonana z wysokiej jakości kryształu razem ze stojakiem kryształowym. W środku patery tekst i grafika z dowolną dedykacją. Proponowana wersja dedykacji na zdjęciu powyżej. Wpisz dla kogo i od kogo jest prezent ewentualnie uzupełnij pole z miejscowością oraz datą.

Etui do patery GRATIS !

198,00 PLN  
Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.005

Prosty w formie ale zarazem elegancki dyplom drewniany jako prezent na wyjątkową okazję jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Napis i grafika wykonane za pomocą druku UV na drzewcu o białym podkładzie. Dzięki czemu całość wyglądaja wyraźnie. Boki w okleinie dębowej. Całość o wymiarach 20x15 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji poniżej.

39,90 PLN  
Komunia, Bierzmowanie i inne okazje » PSK.006

 Dyplom drewniany dla dzieci pierwszokomunijnych. Całość wykonana z drewna fornirowanego połączona z blachą aluminiową z dedykacją. Pamiątka wspaniale nadaje się do powieszenia na ścianę lub postawienia na komodę. Wymiar 25x20 cm. Wybierz proponowaną dedykację ze zdjęcia powyżej lub wpisz własną w różowe pole obok. Uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści.

65,50 PLN