Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.001
Elegancka pamiątka jubileuszu/rocznicy ślubu dla rodziców, znajomych, przyjaciół. Całość składa się z wysokiej jakości drewna i marmuru. Na desce umieszczona elegancka ozdobna blacha w kolorze zielonym z dedykacją wykonaną grawerem laserowym. Wymiary produktu (wys. 23 cm, szer. 28 cm). Wybierz jedną z proponowanych dedykacji z pola poniżej. lub wpisz własną wersję napisu obok. W rubryki poniżej wpisz imiona jubilatów. Wpisz, które to gody lub która to rocznica ślubu, od kogo jest pamiątka i uzupełnij miejscowość, datę wręczenia. 68,31 PLN 75,90 PLN
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.002

Wspaniały pomysł na prezent dla Rodziców, Przyjaciół i Znajomych z okazji jubileuszu lub rocznicy ślubu. Pamiątka wykonana z kryształu grawerowanego w zdobienia na drewnianej podstawie. Na postumencie tabliczka aluminiowa w kolorze złotym z grawerowaną dedykacją. Wysokość produktu 35 cm. Wybierz jedną z proponowanych dedykacji z pola poniżej. lub wpisz własną wersję napisu obok. W rubryki poniżej wpisz imiona jubilatów. Wpisz, które to gody lub która to rocznica ślubu, od kogo jest pamiątka i uzupełnij miejscowość, datę wręczenia.

124,90 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.003

 Wspaniały pomysł na prezent z okazji Rocznicy Ślubu ! Wysoka jakość produktu ! Grawerton z grafiką i teksem na złoto-srebrnej blasze umieszczony za przeźroczystą szybą. Całość oprawiona w ramę wykonaną z PCV i drewna. Rozmiar całkowity 40x34 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację z życzeniami i podaj imiona jubilatów, datę wpisz poniżej w pole. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole. Możesz również załączyć zdjęcie Jubilatów po przez przycisk "Przeglądaj" My dopasujemy je do całości i umieścimy na grawertonie GRATIS.

145,90 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.004

Elegancki prezent z okazji Rocznicy Ślubu ! Wysoka jakość produktu ! Większa wersja produktu PSJ.003. Grawerton z grafiką i teksem na biało-złotej blasze umieszczony za przeźroczystą szybą. Biały podkład blachy powoduje że teskt i grafika są wyraźne i kolory są nasycone. Całość oprawiona w ramę wykonaną z PCV i drewna. Rozmiar całkowity 46x40 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację z życzeniami i podaj imiona jubilatów, datę wpisz poniżej w pole. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole. Możesz również załączyć zdjęcie Jubilatów po przez przycisk "Przeglądaj" My dopasujemy je do całości i umieścimy na grawertonie GRATIS.

 

167,90 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.005

 Idealny prezent dla Jubilatów z okazji Rocznicy Ślubu. Wysoka jakość produktu ! Wykonany z drewna fornirowanego. Grawerka z proponowanym tekstem i grafiką wykonana na złotej blasze. Figurka złota z uściskiem dłoni dodatkowo podkreśla charater i przeznaczenie produktu. Całość o wymiarach 27x20 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację i padaj imiona jubilatów. Alternatywnie wpisz swoją wersję życzeń w różowe pole obok.

89,50 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.006

Wysokiej jakości, oryginalna statuetka kryształowa to wspaniały pomysł na prezent z okazji Rocznicy Ślubu.
Grawer laserowy w górnej części statuetki i tabliczka metalowa z dedykacją w cenie statuetki.
Wymiary statuetki: 23x10 cm. Dodatkowo eleganckie etui GRATIS ! Z pola poniżej wybierz proponowaną dedykację (lub wpisz własną w różowe pole). Podaj imiona Jubilatów, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

199,00 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.007

Propozycja dla Jubilatów których piękną fotografię możemy umieścić za grubym krystalicznie czystym szkłem o wymiarach 21cm x19 cm z drewnianą niebieską podstawą. Stosowne ciemne etui w zestawie nada całości elegancki wygląd.

Podaj imiona Jubilatów, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. Wybierz zdjęcie jubilatów pamiętając o jak najlepszej jakości.

139,00 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.008

Statuetka szklana jest symbolem połączonych ze sobą dwóch istot które stanowią całość. Podstawa na której jest możliwość umieszczenia graweru na srebrnej blaszce stanowi uzupełnienie do całego wyglądu. Do statuetki dołączone jest etui z białym środkiem co podkreśla niebieski nieregularny kolor. Wysokość 32 cm. 

Podaj imiona Jubilatów i ewentualnie od kogo jubilaci otrzymają prezent.

135,00 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.009

Połączenie pięknego kryształu z delikatnym kolorowym zadrukiem to gwarancja na niezwykle szykowną statuetkę dla uszczenia jubileuszu dla Twoich bliskich. Etui w zestawie gwarantuje bezpieczny transport oraz dopełnia całość.

Wymiary to: 20 cmx 21,5 cm

Uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści.

198,00 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.010

Statuetka szklana uzupełniona okrągłymi zdobieniami z kryształu to idealny prezent dla jubilatów z twojego kręgu znajomych, bliskich lub też kogoś z rodziny. Całość zdobienia jest wykonana przy pomocy lasera co daje gwarancję trwałej jakości a zarazem stylowy elegancki wygląd. Wymiary statuetki to: 14,0x22,5 cm.  

Uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści.

Zapytaj o dodatkowe etui do statuetki.

96,90 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.011

Pamiątka na wspaniały jubileusz dla kogoś z Twojego bliskiego grona osób które są razem. Wysokiej jakości szkło, które wraz ze zdobieniem laserowym tworzą całość, dla przypomnienia o dniu w którym razem świętować będziecie daną uroczystość. Wymiary statuetki 21x17 plus etui w kolorze niebieskim.

Uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści.

92,50 PLN  
Rocznice Ślubu i Jubileusze » PSJ.012

Elegancka pamiątka jubileuszu/rocznicy ślubu dla rodziców, znajomych, przyjaciół. Całość składa się z wysokiej jakości drewna i marmuru. Na drewnie  umieszczona elegancka ozdobna blacha w kolorze złotym z dedykacją. Wymiary produktu (wys. 33 cm, szer. 20 cm). Wybierz proponowaną dedykację z pola poniżej. lub wpisz własną wersję napisu obok. W rubryki poniżej wpisz imiona jubilatów. Wpisz, które to gody lub która to rocznica ślubu, od kogo jest pamiątka i uzupełnij miejscowość, datę wręczenia.

79,00 PLN