Podziękowania dla Rodziców » PSR.001
Wspaniała Pamiątka dla Rodziców od Pary Młodej. Całość wykonana z drewna fornirowanego. Deska ze złotym grawertonem umieszczona na drewnianym stojaku. Do wyboru 7 różnych dedykacji (Wersja 1-7). Całość w rozmiarze (wys. 30 cm, szer. 22 cm). Z pola poniżej wybierz jedną z wersji dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona Rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 79,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.002

Oryginalny pomysł na pamiątkę jako Podziękowanie dla Rodziców. Całość wykonana z drewna i marmuru. Na desce zamocowana aluminiowa tabliczka z grawerem laserowym z proponowaną dedykacją. Rozmiar całości (wys. 30 cm, szer. 20 cm). Z pola poniżej wybierz proponowaną dedykację (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona Rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

49,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.003

 Elegancki drewniany grawerton jko pomysł na podziękowanie dla rodziców. Produkt najwyższej jakości ! Do wyboru proponowane życzenia w powyższym zdjęciu. Całość w rozmiarze (wys. 30 cm, szer. 22 cm). Wybierz naszą dedykację (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

79,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.004

Niepowtarzalna pamiątka dla rodziców. Deska z okleiną fornirowaną na postumencie marmurowym. Dodatkowo zdobienie aluminiowe z grawerem laserowym z proponowaną dedykacją (zdjęcie powyżej). Całość w rozmiarze (wys. 30 cm, szer. 18 cm). Z pola poniżej wybierz naszą wersję dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona Rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

68,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.005

Drewniana pamiątka z podziękowaniami dla rodziców od pary młodej. Deska z fornirem w kolorze błękitnym na kremowej podstawie marmurowej. Zdobienie aluminiowe z proponowanym tektem dedykacji. Rozmiar produktu: wys. 25, szer. 20 cm. Z pola poniżej wybierz naszą wersję dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

65,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.006

Podziękowanie dla rodziców w formie grawertonu. Całość wykonana z wysokiej jakości drewna fornirowanego ze srebrną blachą grawerską z proponowaną dedykacją do wyboru. Z pola poniżej wybierz naszą wersję dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. Rozmiar (wys. 30 cm, szer. 22 cm).

79,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.007

Elegancka pamiątka ze ślubu dla rodziców młodej pary. Grawerton w formie drewnianej deski w welurowym etui. Na złotej blasze aluminiowej tekst z zyczeniami (proponowana wersja na zdjęciu powyżej). Rozmiar deski: wys. 15 cm, szer. 20 cm. Rozmiar etui: wys. 22 cm, szer. 26 cm. Z pola poniżej wybierz naszą propozycję dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo: podaj imiona nowożeńców (od kogo jest Pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

120,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.008

Niklowana metalowa patera jako wspaniała pamiątka podziękowań dla rodziców. Talerz ozdobny w komplecie razem z ozdobnym etui w kolorze granatowym. W środku patery grawer ozdobny z proponowaną dedykacją. Średnica talerza: 30 cm. Rozmiar etui: 33x33 cm.  Z pola poniżej wybierz naszą wersję dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). W pole od kogo podaj imiona nowożeńców (od kogo jest pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

99,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.009

Elegancka pamiątka na podziękowanie dla rodziców ! Wysoka jakość produktu ! Grawerton z grafiką i teksem na biało-złotej blasze umieszczony za przeźroczystą szybą. Biały podkład blachy powoduje, że tekst i grafika są wyraźne i kolory są nasycone. Całość oprawiona w ramę wykonaną z PCV i drewna. Rozmiar całkowity 46x40 cm. Wybierz jedną z naszych proponowanych dedykacji z życzeniami, podaj imiona od kogo jest podziękowanie, uzupełnij datę w poniższym polu. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole. Możesz również załączyć Wasze zdjęcie (nowożeńców) po przez przycisk "Przeglądaj". My dopasujemy zdjęcie do całości i umieścimy na grawertonie GRATIS.

167,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.010

Metalowa, niklowana patera to idealny prezent dla rodziców. Ozdobne etui gratis do patery. Średnica talerza: 28 cm. Rozmiar etui: 33x33 cm. Proponujemy 7 wersji dedykacji do wyboru. Z pola poniżej wybierz jedną z dedykacji (lub wpisz własną w różowe pole). Podaj imiona nowożeńców (od kogo jest pamiątka). Opcjonalnie jeżeli chcesz podaj imiona rodziców i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. 

 

92,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.011

 Podziękowania dla rodziców wykonane na eleganckim dyplomie drewnianym. Biała okleina i dębowe boki tworzą wspaniałą całość razem z kolorową grafiką i dedykacją. Dyplom idealnie nadaję się do powieszenia na ścianę lub do postawienia na komodę. Wymiary produktu 20x15 cm. Wybierz jedną z proponowanych dedykacji ze zdjęć powyżej. Uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści. Swoją wersję dedykacji możesz wpisać w różowe pole obok.

39,90 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.012

 Okrągła kryształowa patera jest wspaniałym prezentem dla wyjątkowych Rodziców. Kolorowy zadruk na którym umieszczony jest tekst i grafika stanowią całość, która będzie przypominać rodzicom o najpiękniejszym dniu w życiu ich dzieci.

Wymiary produktu to: 20 cm x 21,5 cm plus etui GRATIS ! Wybierz proponowaną dedykację ze zdjęcia powyżej. Podaj imiona, od kogo jest pamiątka i uzupełnij interesujące Cię pola, które pozwolą nam na umieszczenie odpowiedniej treści. Swoją wersję dedykacji wpisz w różowe pole obok.

198,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.013

Podziękowania dla rodziców wykonane w formie graweru laserowego na statuetece szklanej upamiętniające dzień ślubu swoich dzieci. Wymiary produktu 21x17cm. Grubość szkła 1 cm. Wybierz proponowaną dedykację ze zdjęcia powyżej lub wpisz swoją własną w różowe pole obok. Ozdobne etui GRATIS do statuetki !

75,00 PLN  
Podziękowania dla Rodziców » PSR.014

Szklany upominek z podziękowaniami dla rodziców od pary młodej. Dedykacja wykonana w formie graweru laserowego. Proponowane życzenia na zdjęciu powyżej. Swój tekst z życzeniami wpisz w różowe pole obok. Rozmiar produktu: wys. 21, szer. 20 cm. Etui do statuetki GRATIS.

79,00 PLN