Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.015

Elegancka Pamiątka Ślubna wykonana z drewna fornirowanego. Deska ze złotym grawertonem umieszczona na drewnianym stojaku. Do wyboru 3 różne dedykacje (Wersja 1,2,3). Całość w rozmiarze (wys. 30 cm, szer. 22 cm). Z pola poniżej wybierz jedną z wersji dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

79,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.003

Elegancki pomysł na prezent dla nowożeńców. Statuetka szklana z grawerem laserowym z proponowaną dedykacją na zdjęciu powyżej. Na boku zdobienie na wzór kryształków "Swarovski". Rozmiar statuetki (wys. 22,5, szer.14 cm). Z pola poniżej wybierz proponowany tekst dedykacji (lub wpisz własną wersję w pole obok). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

75,50 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.004

Statuetka szklana jako prezent dla pary młodej. Wykonana z grubego szkła wysokiej jakości. Wymiary statuetki (wys. 20 cm, szer. 15 cm). Na boku zdobienie z tworzywa na kształt obrączek ślubnych. W cenie grawer laserowy z proponowanym tekstem. Z pola poniżej wybierz naszą dedykację (lub wpisz własną w pole obok). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

69,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.005

Statuetka szklana z nadrukiem kolorowym. Super pomysł na prezent dla nowożeńców. Prześlij nam wybrane zdjęcie pary młodej (załącz plik przez przycisk "przeglądaj"), wybierz wersję dedykacji ze zdjęcia powyzej lub wpisz swój własny tekst w pole obok. My wykonamy projekt (bez dodatkowych kosztów i prześlemy go do akceptacji przed realizacją). Wymiary produktu: (wys. 23 cm, szer. 18 cm). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

45,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.006

 Oryginalna statuetka kryształowa na prezent dla nowozeńców. Grawer laserowy i tabliczka aluminiowa w cenie produktu. Wymiary statuetki (wys. 23 cm, szer. 10 cm). Eleganckie etui na kryształ - gratis ! Z pola poniżej wybierz jedną z wersji dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

125,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.007

Statuetka na prezent dla Młodej Pary wykonana z wysokiej jakości szkła. Grawer laserowy z proponowaną wersją dedykacji do wyboru z pola ponizej. Eleganckie etui gratis do produktu ! Rozmiar statuetki: średnica 17 cm.
Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

 

65,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.008

Statuetka szklana z grawerem laserowym jako prezent dla nowozeńców. Rozmiar (wys. 18 cm, szer. 13 cm). Z pola poniżej wybierz jedną z wersji dedykacji (lub wpisz własną w pole obok). Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

 

35,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.009

Oryginalny prezent dla Ślubnej Pary. Zestaw dwóch statuetek dla Pani Młodej i Pana Młodego. W miejsce okrągłego emblematu wstawimy przesłane do nas zdjęcia nowozeńców (załącz zdjęcia przez przycisk przeglądaj). Tekst na zdjęciu stanowi jedynie przykład. Swoją wersję napisu wpisz w pole obok. Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą.

63,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.010

Wyjątkowa Pamiątka Ślubna wykonana z drewna fornirowanego. Na desce pionowej zamieszczony grawerton z przykładową dedykacją na złotej blasze (możliwość wpisania swojej wersji dedykacji w pole obok). Na desce poziomej dodatkowo zamocowana figurka złotej pary ślubnej w tańcu. Całość w rozmiarze (wys. 29 cm, szer. 21 cm). Wybierz naszą propozycję dedykacji i podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą lub wpisz swoją dedykację.

 

94,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.011

SUPER POMYSŁ na prezent dla Pary Młodej w postacji PASPARTU w formie obrazu do powieszenia na ścianę. Produkt najwyższej jakości ! Wykonany z drewna, PCV i szkła. Dedykacja w formie metalowego grawertonu za szkłem. Całość ma rozmiary 40x34 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację z życzeniami i podaj imiona nowożeńców poniżej oraz wybierz datę ślubu z pola niżej. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole.

 

145,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.012

 SUPER POMYSŁ na prezent dla Pary Młodej w postacji PASPARTU w formie obrazu do powieszenia na ścianę. Większa wersja produktu PSN.011 z naszej oferty. Produkt najwyższej jakości ! Wykonany z drewna, PCV i szkła. Dedykacja w formie metalowego grawertonu za szkłem. Całość ma rozmiary 46x40 cm. Wybierz naszą proponowaną dedykację z życzeniami i podaj imiona nowożeńców poniżej oraz wybierz datę ślubu z pola niżej. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole.

167,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.013

Prosty w formie ale zarazem elegancki dyplom drewniany jako pomysł na prezent dla Nowożeńców. Napis i grafika wykonane za pomocą druku UV na drzewcu o białym podkładzie, dzięki czemu całość wyglądaja wyjątkowo wyraźnie. Boki w okleinie dębowej. Całość o wymiarach 20x15 cm. Idealnie nadaje się do powieszenia na ścianę lub postawienia na komodę. Wybierz naszą proponowaną dedykację z życzeniami i podaj imiona nowożeńców poniżej oraz podaj datę ślubu. Alternatywnie wpisz swoją wersję dedykacji w różowe pole.

39,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.014

Elegancka Pamiątka Ślubna w postacji etui welurowego z grawertonem. Etui wykonane ze skaju na zewnątrz i weluru wewnątrz w kolorze czerwonym. Dedykacja z życzeniami i grafiką wykonana na blasze ozdobnej w kolorze złoto-srebrnej. Calość o wymiarach 23x19 cm. Wybierz proponowaną przez nas dedykację lub wpisz swoją własną w różowe pole.

89,90 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.002

Piękna, kryształowa statuetka jako pomysł na prezent dla Nowożeńców. Statuetka idealna dla zakochanej pary przez niepowtarzalny kształt serca utworzony z dłoni. Do statuetki wykonujemy elegancką tabliczkę metalową w kolorze srebrnym. Przykładowa dedykacja na zdjęciu.Swoją wersję dedykacji wpisz w różowe pole obok. Wymiary statuetki 14x8 cm. Etui do statuetki GRATIS.

139,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.017

Nowoczesna statuetka szklana to idealny prezent dla przyjaciół lub znajomych na nowej drodze zycia. Wymiary to 13 cm x 14 cm. Zadruk w kolorze z lekką przezroczystością nadaje elegancki stonowany wygląd. Etui do statuetki GRATIS !

Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. Opcjonalnie wpisz własną dedykację.

43,50 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.016

Okrągła kryształowa patera jest wspaniałym prezentem na wyjątkową okazję. Kolorowy zadruk na którym umieszczony jest tekst i grafika stanowią całość, która przypominać będzie wspaniały dzień zaślubin.

Wymiary to: 20 cmx 21,5 cm plus etui GRATIS !

Podaj imiona Nowożeńców, od kogo jest Pamiątka i uzupełnij rubrykę z miejscowością i datą. Opcjonalnie wpisz własną dedykację.

198,00 PLN  
Pamiątki dla Nowożeńców » PSN.018

Piękna, kryształowa statuetka jako oryginalny pomysł na prezent dla Nowożeńców. Statuetka idealna dla zakochanej pary poprzez kształt serca. Do statuetki wykonujemy orginalną formę personalizacji poprzez druk UV w kolorze - również z wykorzystaniem koloru białego. Na podstawie elegancka tabliczka metalowa w kolorze srebrnym. Przykładowa dedykacja na zdjęciu. Swoją wersję dedykacji wpisz w różowe pole obok. Wymiary statuetki 15x14 cm. Etui do statuetki GRATIS.

129,90 PLN